Współczesna księżniczka

Nie tak dawno temu, po nie swoim zamku, przechadzała się współczesna księżniczka. Jej sukienka swoim krojem przywodziła na myśl średniowieczne stroje, jednak nie dało się ukryć jej współczesnych cech. Pokazywała zdecydowanie za dużo nóg jak na dworskie standardy, a i odsłonięte ramiona czy zwiewność materiału przenosiły szlachciankę ze starych obrazów do XXI wieku. To wszystko nie przeszkadzało jej jednak poczuć zamkowej atmosfery. Naśladując szlachcianki zaplotła swoje długie włosy tworząc nietypową fryzurę. I wystarczyło, że zamieniła szklane pantofelki, na wygodne, płaskie buty na koturnie, aby była gotowa przechadzać się po zamkowych komnatach cały dzień. Swoje kosztowności trzymała w niewielkiej zamszowej sakiewce na złotym łańcuszku, a oczy chroniła przed słońcem dużymi okularami przeciwsłonecznymi typu "kocie oczy". Jak każda współczesna księżniczka, w trakcie wycieczki po zamku, musiała swoją stylizację uwiecznić na kilkuset zdjęciach, starannie je wyselekcjonować, by następnie kilkoma najlepszymi pochwalić się w Internecie 😄
Na zdjęciach mam na sobie:
sukienka: ZARA, buty: DeeZee, okulary: Sinsay
 
 

3 komentarze:

 1. Ten opis jakkolwiek bardzo podoba mi się pod względem podchodzenia do ubioru z wyobraźnią, tak nie widzę odzwierciedlenia na zdjęciach ;D Dla mnie księżniczka powinna mieć chociaż coś mocno strojnego, np. wielki naszyjnik, wielka ozdoba do włosów, szeroki pasek w talii czy skromne ubranie z bardzo dobrej jakości materiału (coś jak księżna Kate).
  A tak abstrahując od opisu, jakoś nie mogę przekonać się do tych butów (sukienka na upały a buty pocące stopę) i w ogóle odnoszę wrażenie, że mimo wszystko najbardziej efekt robi tutaj sam krój sukienki a nie dobrane dodatki. Ogólnie fajnie tylko nie robi "wow".

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapomniałam dodać że fryzurka super

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądasz cudownie kochana <33 Mega zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń