España: day 1

Wycieczka do Hiszpanii była czymś na co długo czekałam (zaplanowana była od prawie roku!). W środku września, gdy pogoda powoli przestała nas rozpieszczać, nadszedł ten wyczekiwany moment! W końcu nadarzyła się okazja żeby odpocząć, chociaż prawda jest taka, że moja wersja wakacji to zawsze dużo zwiedzania, a mało leżenia 😉 Tak było i tym razem. Pierwszy dzień spędzony w Barcelonie to w dużej mierze wizyta w Parc de la Ciutadella (oraz jej główną atrakcją - fontanną Cascada Monumental) wraz z przylegającym do niego zoo. Nie byłabym sobą gdybym nie wykorzystała tak pięknych widoków do zrobienia sesji na bloga 😊 Zresztą było tak przez cały wyjazd, o czym będziecie mogli się przekonać w kolejnych postach!

 Na zdjęciach mam na sobie: 
spodnie i bluzka: Stradivarius | buty: Deichmann | torebka: Sinsay 
 bransoletki: Avon 





















1 komentarz:

  1. świetna wycieczka. Oby więcej relacji z niej było na blogu w najbliższym czasie. Jeśli chodzi o stylizacje, to najbardziej podoba mi się top. Zrobiłaś na prawdę fajne ujęcia zwierzaków:)
    U mnie nowy post a w nim również ankieta. Jeśli więc chcesz mi pomóc ze zmianami na blogu, proszę odpowiedz na kilka pytań w niej zawartych. Obiecuje, że nie zajmie Ci to dłużej niż trzy minuty, a pomożesz mi ogromnie;) Pozdrawiam
    www.agentgirlblog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń